Tisztelt Szülők!

2020.10.01-től az alábbi kiegészítésekkel módosul a koronavírus fertőzés ellen életbe lépett szabályozás:

Október 1-jétől az óvodákba, iskolába, szakképző intézményekbe az ott dolgozók és a tanulók csak testhőmérséklet mérés után léphetnek be.  Lázas gyermeket azonnal el kell különíteni és a szülőt értesíteni.  A gyermeket az óvodába, iskolába kísérő szülő illetve más nagykorú személy intézmény területére a testhőmérséklet-mérési pontig léphet be, ha az orrot és a szájat folyamatosan elfedő maszkot visel.

Kérjük tudomásul vételét!

                                                                                Köszönettel:

                                                                                                             Tóthné Fodor Zsuzsanna

                                                                                                                      intézményvezető